Darmowe konto w Alior Bank + Premia 150 zł

Załóż Konto Jakże Osobiste
I ZGARNIJ PREMIĘ 150 PLN

Alior Bank powraca z kolejną świetną akcją promocyjną Konta Jakże Osobistego! Tym razem w ramach promocji organizowanej wraz z Bankierem.pl możecie zdobyć 150 zł bardzo łatwej premii na start. Dużym plusem promocji jest możliwość założenia i zamknięcia konta w pełni online. Oprócz premii na start, na uwagę zasługuje również oferta depozytowa Alior Banku. Na start możecie skorzystać z Lokaty na 100 dni z oprocentowaniem 3% w skali roku dla kwoty do 50.000 zł oraz Konta Mocno Oszczędnościowego zapewniającego 2,5% w skali roku dla kwoty do 100.000 zł przez okres 3 pierwszych miesięcy. Kolejne rozwiązanie oszczędnościowe dostępne jest w ramach tak zwanych korzyści dodawanych do Konta Jakże Osobistego. W tym przypadku kolejne 20.000 zł może procentować na 3% w skali roku z gwarancją oprocentowania do końca roku. Jeśli już jesteśmy przy kwestii korzyści, warto zwrócić uwagę na jeszcze dwie z nich. Pierwsza to nowość w ofercie Alior Banku, a mianowicie zagraniczne zakupy kartą bez kosztów przewalutowania. Druga natomiast to 1% moneyback od płatności wykonanych telefonem.

 

Konto Jakże Osobiste – charakterystyka

 

 0 zł zł za prowadzenie konta jeśli nie ukończyliście 26 lat lub zapewnicie jednorazowy wpływ na co najmniej 1500 zł miesięcznie, w przeciwnym razie opłata wyniesie 10 zł,

 0 zł zł za użytkowanie karty debetowej pod warunkiem wykonania płatności bezgotówkowych na minimum 300 zł, w przeciwnym razie opłata wyniesie 5 zł (aby uniknąć opłaty można na przykład doładowywać Revoluta),

– 0 zł za wypłaty z bankomatów Alior Banku,

– 0 zł za wypłaty dowolnego bankomatu, wykonane BLIKIEM,

– 0 zł za wypłaty gotówki w sklepie w ramach usługi cashback,

– 2,50 zł za wypłaty z obcych bankomatów (chyba, że wybierzecie korzyść dotyczącą darmowych bankomatów),

– 0 zł za wpłaty i wypłaty gotówki w oddziałach i placówkach partnerskich banku,

– 0 zł za przelewy krajowe w złotych przez Internet i mobilne,

– możliwość korzystania z BLIKA, Apple Pay, Google Pay oraz karty wirtualnej HCE,

 

Oprócz powyższych warunków bazowych, możecie wybrać za darmo dwie spośród wymienionych poniżej “korzyści” dołączanych do konta. Każda kolejna “korzyść” kosztuje 3,50 zł miesięcznie. Wybór korzyści odbywa się już po założeniu konta w bankowości online, aplikacji mobilnej, w oddziale banku lub poprzez infolinię. Do wyboru macie:

 

 • oprocentowanie na koncie oszczędnościowym – 3% w skali roku (do 20.000 zł),
 • płatności kartą bez kosztów przewalutowania,
 • zwrot 1% za zakupy wykonane telefonem,
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce,
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów za granicą,
 • limit na koncie bez odsetek przez 10 dni (dla kwoty do 1000 zł),
 • ubezpieczenie w podróży za granicą,
 • program Mastercard Priceless Specials,
 • pomoc w nagłych wypadkach – pakiet assistance,
 • pakiet 5 bezpłatnych przelewów natychmiastowych przez bankowość internetową i mobilną,
 • pakiet 30 bezpłatnych powiadomień SMS o zdarzeniach na rachunkach.

 

Zapewne najbardziej interesujące są trzy pierwsze korzyści. Promocyjne oprocentowanie 3% w skali roku na (tradycyjnym) koncie oszczędnościowym obowiązuje do 31 grudnia 2019 roku dla kwoty do 20.000 zł. Oprocentowanie może zostać przedłużone na kolejne okresy, co już miało miejsce kilkukrotnie.

W czerwcu 2019 roku Alior Bank udostępnił swoim klientom płatności zagraniczne kartą bez kosztów przewalutowania dla 152 walut! Dla dolara, euro i funta brytyjskiego stosowany będzie średni kurs NBP, zaś w przypadku pozostałych walut kurs organizacji płatniczej Mastercard (bez doliczania marży banku).

W przypadku 1% moneyback, zwroty naliczane są od transakcji wykonanych BLIKIEM, Google Pay, Apple Pay lub poprzez technologię HCE (karta ztokenizowana w aplikacji banku). Maksymalny miesięczny zwrot to 20 zł, co w skali roku daje nawet 240 zł moneyback. Zwrotem nie są objęte wybrane klasy kodów MCC (wspomniane przy okazji promocji z premią).

 

Jak założyć promocyjne konto?

Aby skorzystać z promocji należy w dniach od 11 czerwca 2019 roku do 22 lipca 2019 roku zarejestrować się na dedykowanej stronie promocji. W tym miejscu wystarczy podać adres e-mail oraz zaakceptować regulamin (trzecie okienko). Zgody marketingowe dla organizatora promocji (Bonnier Polska będący właścicielem serwisu Bankier.pl) nie są wymagane. Na podany adres e-mail otrzymacie dane do logowania oraz link aktywacyjny, który poprowadzi Was z powrotem na stronę promocji. Po zalogowaniu i kliknięciu Złóż Wniosek przejdziecie już do docelowego wniosku o Konto Jakże Osobiste na stronie Alior Banku. Podczas wypełniania wniosku wyraźcie zgodę na ujawnienie organizatorowi informacji niezbędnych do przeprowadzenia promocji (w ten sposób wie on komu należy wypłacić premię, a komu nie). Dużym plusem promocji jest fakt, iż organizator nie wymaga akceptacji jakichkolwiek zgód marketingowych.

Pamiętajcie, iż we wniosku o konto należy użyć tego samego maila co podczas rejestracji w promocji. Jeśli z promocji korzystacie wspólnie z domownikami lub znajomymi, pamiętajcie, iż każda osoba musi zarejestrować się na osobny i unikalny adres e-mail.

 

 

Na podpisanie umowy o konto i kartę debetową macie 30 dni od momentu podpisania wniosku, nie później jednak niż do 21 sierpnia 2019 roku. Umowę możecie zawrzeć na trzy sposoby:

 • kurierem – może on dostarczyć umowę do waszego domu, ale również miejsca pracy lub szkoły,
 • poprzez przelew weryfikacyjny –  obecnie w tym systemie uczestniczą oprócz Alior Banku: Bank Pekao, Santander Bank, eurobank, ING Bank Śląski, mBank, Nest Bank, PBS Bank oraz T-Mobile Usługi Bankowe (możliwe, że lista banków została poszerzona). W tym przypadku należy wykonać przelew weryfikacyjny na kwotę ustaloną przez Alior Bank (na przykład 1 zł) z banku, w którym posiadacie konto (przelew podlega zwrotowi). Pamiętajcie, iż wszystkie dane we wniosku muszą zgadzać się z danymi w obecnym banku i w dowodzie osobistym. Przelew weryfikujący można wykonać wyłącznie z konta, które zostało założone w placówce banku lub poprzez kuriera (tak, by obecny bank posiadał Twój wzór podpisu).
 • poprzez rozmowę Video z pracownikiem banku – umowa może być podpisana nawet w ciągu 5 minut. Pamiętajcie, aby wasz komputer był wyposażony w sprawną kamerę oraz mikrofon.

 

 

Jakie warunki należy spełnić, by otrzymać 150 zł premii?

Aby zdobyć premię w ciągu 60 dni od momentu założenia konta (nie później jednak niż do 10 października 2019 roku):

 • aktywujcie aplikację mobilną banku,
 • wybierzcie co najmniej jedną korzyść w ramach Konta Jakże Osobistego (o korzyściach szczegółowo opowiadam w kolejnym akapicie),
 • zapewnijcie wpływy na łączną kwotę co najmniej 1000 zł oraz wykonajcie minimum 3 płatności kartą lub BLIKIEM.

Załóż darmowe konto i zgarnij 150 zł za free ! 🙂

źródło: https://jakdorobic.com/alior/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *