Dbamy o zdrowie i sylwetkę w naturalny sposób – Odchudzanie cz.1

ĆWICZENIA NA PIĘKNĄ SYLWETKĘ:

 

Część pierwsza – ćwiczenia odchudzające:

 

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=kmIlU9Axz_E&feature=youtu.be” width=”900″]

 

Idealnym uzupełnieniem dla treningu jest ziołowy suplement diety SILVETS.

Silvets to najpopularniejszy preparat wspomagający odchudzanie w polskim internecie. Produkt szturmem zdobył europejski i amerykański rynek, a od 2012 dostępny jest również na polskim rynku. Starannie dobrana lista składników wspomaga każdą kurację odchudzającą, a poziom satysfakcji wśród klientów jest tak duży, że większość z nich wraca po więcej!

Wysoka jakość produktu i znakomita kampania marketingowa producenta sprawiły, że Silvets bardzo szybko zdobył popularność i każdego miesiąca tysiące osób szuka tego produktu w internecie.

CZYM JEST SILVETS?

Silvets to tabletki wspomagające odchudzanie, stojące na straży szczupłej sylwetki. Zawierają unikalną, dobrze zbadaną i w 100% bezpieczną listę składników aktywnych – jagodę acai, guaranę, zieloną herbatę, pieprz cayenne, winian l-karnityny.

Składniki Silvets połączono w odpowiednich proporcjach i stężeniu, dzięki czemu uzyskano formułę wspomagającą kurację odchudzającą oraz wspierającą organizm w funkcjonowaniu w taki sposób, by chronić tkanki przed otłuszczeniem.

Połączenie aż 6 aktywnych składników dało świetne rezultaty.Dotąd żaden inny producent nie zdecydował się na stworzenie formuły opartej na egzotycznych i lokalnych, dobrze znanych ekstraktach, które działają już od pierwszego dnia stosowania – zmniejszają łaknienie, przyspieszają metabolizm i dodają energii.

Silvets działa kompleksowo, nie ma drugiego równie skutecznego preparatu.

JAK DZIAŁA SILVETS?

Przed / po

Silvets to doskonale skomponowane tabletki wspomagające odchudzanie zawierające aż 6 skutecznych i bezpiecznych składników, o działaniu wolnym od efektu jojo. Obok substancji poznanych i z powodzeniem wykorzystywanych przed tysiącami laty, w formule tabletek Silvets obecne są również te, które zadziwiły świat stosunkowo niedawno, po odkryciu ich w tropikalnych zakątkach świata, gdzie z ich atutów korzystała dotąd tylko lokalna społeczność. Dzisiaj moc egzotycznych składników dostępna jest w pastylkach Silvets!

Połączenie aż 6 skutecznych substancji czynnych pozwoliło stworzyć unikalny produkt. Nie znajdziesz drugich pastylek wspomagających odchudzanie o tak doskonałej formule. Silvets to rozwiązanie, które pozwala pokonać nadmierne kilogramy skutecznie i bez obaw o skutki uboczne.

JAKIE KORZYŚCI DOSTARCZA SILVETS?

Silvets to tabletki na odchudzanie, które zawierają tylko najlepsze substancje aktywne. Działają na każdą przyczynę prowadzącą do gromadzenia zbędnych kilogramów, dlatego z jednej strony chronią przed podjadaniem, a z drugiej przyspieszają metabolizm i usprawniają spalanie tłuszczu.

Jesz mniej

JESZ MNIEJ

Masz mniejszy apetyt i dłużej odczuwasz przyjemną sytość.

Masz większą energię i lepiej się czujesz

MASZ WIĘKSZĄ ENERGIĘ I LEPIEJ SIĘ CZUJESZ

Mniej się męczysz i szybciej budujesz mięśnie, które dodatkowo podnoszą Twój metabolizm.

Chudniesz z trudnych miejsc

CHUDNIESZ Z TRUDNYCH MIEJSC

Usuwasz zbędny tłuszcz z brzucha, ud i pośladków.

 

 

 

 

Dzieki Silvets nie ma już przyczyny, dla której tyjesz! Silvets chroni Cie przed znienawidzonymi dodatkowymi kilogramami i pozwala zgubić nadmiar tłuszczyku.

Silvets to tabletki wspomagające odchudzanie, stojące na straży szczupłej sylwetki. Zawierają unikalną, dobrze zbadaną i w 100% bezpieczną listę składników aktywnych – jagodę acai, guaranę, zieloną herbatę, pieprz cayenne, winian l-karnityny. Wszystkie substancje sprawiają, że chudniesz szybciej, lepiej wyglądasz i czujesz się z nową sylwetką jak nigdy dotąd!

 

DLA KOGO PRZEZNACZONE JEST SILVETS?

Silvets to nowoczesne tabletki wspomagające odchudzanie dedykowane wszystkim osobom, które pragną schudnąć i zadbać o dobre samopoczucie. Polecane są szczególnie tym, którzy próbowali już wielu diet, suplementów, ćwiczeń i dotąd nie znaleźli swojego sposobu na szczupłą sylwetkę. Tabletki Silvets są inne – posiadają tylko bezpieczny naturalny skład, wolny od skutków ubocznych, w tym efektu jojo, i formułę opartą ma dobrze skomponowanych składnikach, połączonych po raz pierwszy w takiej konfiguracji i w najlepszym możliwym stężeniu.

 

POZNAJ SKŁAD

Tabletki Silvets zawierają tylko skuteczne, silnie działające składniki, które są bezpieczne i wolne od skutków ubocznych. Wszystkie zostały zbadane przez naukowców i szczegółowo opisane w literaturze medycznej. Poniżej najważniejsze informacje o każdej z czynnych substancji wykorzystanej w tabletkach.

Jagody Acai

JAGODY ACAI

Jagody Acai to tropikalne owoce znane również pod innymi nazwami – acai palm, assai palm, cabbage palm i palma manaca. Porastają wysokie palmy naturalnie występujące w Ameryce Środkowej i Ameryce Południowej. Dostarczają bardzo wielu cennych przeciwutleniaczy, które chronią przed starzeniem, blokując negatywny proces oddziaływania wolnych rodników i uszkodzeń komórek. Najwięcej pozytywnych rekomendacji zyskuje jagoda acai ze względu na swoją inną cechę – działanie wspomagające zachowanie szczupłej sylwetki i wspierające w trudzie odchudzania. Acai pomaga schudnąć naturalnie, w zgodzie z potrzebami ciała, bezpiecznie i bez efektu jojo.

Jagody acai mają niebiesko-fioletowy kolor i lekko błyszczącą powierzchnię. W naturalny i błyskawiczny sposób zmniejszają łaknienie i przyspieszają metabolizm, zwłaszcza w zakresie spalania tłuszczu z newralgicznych miejsc. To, co można obserwować natychmiast – to zwiększenie metabolizmu spoczynkowego, oznacza to, że nie musisz robić absolutnie nic, by spalać więcej kalorii. Uzyskujesz ten efekt, bez ćwiczeń i zmiany diety.

Pomyśl, ile uda Ci się zyskać, gdy wspomożesz działanie acai, wprowadzając zdrowsze menu i zwiększając dawkę ruchu? Efekty mogą zaskoczyć nawet Ciebie!

Wyciąg z liści zielonej herbaty

WYCIĄG Z LIŚCI ZIELONEJ HERBATY

Badacze interesują się wpływem zielonej herbaty na zdrowie i szczupłą sylwetkę od dziesiątek lat. Powstało na ten temat tysiące artykułów, opublikowanych w najważniejszych periodykach i miesięcznikach medycznych. Jakie wnioski przyniosły te testy? Wyniki wszystkich opracowań pokazują wysokie bioaktywne działanie ekstraktu z liści zielonej herbaty.

Tak ogromny wpływ zielonej herbaty na zdrowie wynika z wysokiego stężenia bioaktywnych związków polifenolowych,które stanowią 1/3 suchej masy liści. Przeważające w zielonej herbacie polifenole katechiny i epikatechiny zawierają galusan epigallokatechiny (EGCG). Większość badań skupia się na tym ostatnim składniku – EGCG jako głównej substancji czynnej.

Obliczono, że zielona herbata może zwiększać spalanie kalorii na poziomie od 65 do 200 kcal/na dzień. Poza tym podnosi efekty odchudzania o jeden kilogram w trakcie każdego miesiąca jej stosowania. Niezbyt kusząca perspektywa? Dlatego w dobrych tabletkach odchudzających stosuje się nie liście zielonej herbaty a ekstrakt pozyskiwany z najlepszej gatunkowo herbaty. Wyizolowanie z zielonej herbaty ekstraktu zwiększa dostarczenie cennych składników pod postacią EGCG do organizmu, co jednocześnie podnosi efektywność odchudzania.

Guarana

GUARANA

Guarana pozyskiwana jest z nasion południowo-amerykańskiego drzewa. Niegdyś wierzono, że swoje działanie zawdzięcza guaraninie, dzisiaj wiemy, że substancją aktywną w guaranie jest kofeina.

Guarana zawiera dużo więcej kofeiny niż inne znane produkty spożywcze. Udowodniono, że poza dostarczaniem energii, guarana poprawia efektywność aktywności fizycznej, jak również ma korzystny wpływ na kondycję seksualną.

Badania pokazały coś jeszcze – że guarana wspomaga zachowanie szczupłej sylwetki i sprzyja odchudzaniu. Jej działanie jest silniejsze w połączeniu z zieloną herbatą – czyli ze składnikiem, który został wykorzystany w formule Silvets.

L-karnityna

L-KARNITYNA

L-karnityna wspomaga zamianę tłuszczu w energię, ułatwia odchudzanie i zachowanie szczupłej sylwetki (link do źródła). Z wiekiem ilość l-karnityny wytwarzanej przez organizm spada, dlatego łatwiej przytyć, a z drugiej strony – trudniej schudnąć. Z tego powodu wskazane jest uzupełnienie niedoborów l-karnityny wraz z posiłkami.

Karnityna, poza tym, że wspomaga odchudzanie, to również silny przeciwutleniacz, który sprawdza się w przypadku leczenia wielu poważnych chorób jak również w profilaktyce nowotworów.

L-karnityna zmniejsza ilość tłuszczu w organizmie, zwiększa masę mięśniową i dodaje energii, co pozwala jeszcze szybciej i bezpieczniej stracić wagę i nareszcie cieszyć się szczupłą sylwetką.

Pieprz cayenne

PIEPRZ CAYENNE

Pieprz cayenne to nie tylko przyprawa nadająca ostrego smaku potrawom, znana jako chili, ale również, o czym nie każdy wie, składnik wspomagający odchudzanie. Korzystny wpływ pieprzu kajeńskiego na zdrowie jest znacznie większy – składnik ten pomaga w leczeniu nadciśnienia i wspomaga usuwanie przykrych symptomów choroby wrzodowej.

Jak działa pieprz cayenne na odchudzanie? Przede wszystkim jest cennym źródłem kapsaicyny, która korzystnie wpływa na pracę układu pokarmowego, stymuluje pracę żołądka i wydzielanie soków trawiennych. Oprócz tego, że usprawnia trawienie to również zapobiega zaparciom i wzdęciom.

Wykazano, że pieprz cayenne przyspiesza metabolizm oraz podnosi termogenezę, dzięki czemu zwiększa się spalanie kalorii zwłaszcza w fazie spoczynkowej. Jest coś jeszcze, co sprawia, że pieprz cayenne pomaga w odchudzaniu – składnik skutecznie hamuje apetyt, zwłaszcza na słodkie i słone przekąski. Dzięki czemu jesz mniej i łatwiej, w naturalny sposób, chudniesz!

Bioperina

BIOPERINA

Bioperina lub piperyna (1-Piperoylpiperid), Piper nigrum Line, należąca do rodziny pieprzowatych, Piperaceac to substancja pochodzenia roślinnego występująca w czarnym pieprzu. Najszybciej odkryto, badając wpływ piperyny na zdrowie, że składnik ten zwiększa wchłaniania witamin i substancji mineralnych. Dużym zaskoczeniem okazało się, że piperyna jednocześnie wspomaga odchudzanie i spalanie tłuszczu.

Udowodniono, że bioperina przyspiesza usuwanie tłuszczu i cellulitu, dzięki wzmaganiu wydzielania soków trawiennych poprawia pracę układu pokarmowego. Wykazano również, że piperyna skraca czas przemieszczania się pokarmu na linii żołądek – jelita, co również pozwala na mniejsze magazynowanie tłuszczu.

Bioperina pobudza ponadto wydzielanie adrenaliny i noadrenaliny. Naukowcy udowodnili, że składnik ten zwiększa wydzielanie enzymów trawiennych trzustki i stymuluje je do sprawniejszego trawienia, co również umożliwia uzyskanie lepszych efektów odchudzających.

 

Więcej o SILVETS znajdziecie TUTAJ <— wyższa cena lepiej zamówić z rabatem który jest poniżej.

Oferta specjalna dla Riken24.pl od SILVETS naturalne odchudzanie

—> 20% Taniej TYLKO z tego linka <—

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *