Dlaczego inni się rozwijają a ja stoję w miejscu?

 
       Wielu z was popełnia klasyczny błąd.
Mianowicie patrząc na konkurencję i wtedy umysł zamiast wykorzystywać swoją inteligencje naprowadzając ją na odpowiednie tory prowadzenia swojego biznesu, skupia się na zazdrości o coś, co sami jesteście w stanie osiągnąć rezygnując z wyścigu szczurów.
        Blokowanie swojego umysłu i stres powodują zastój w firmie, dlatego w takich przypadkach proponujemy innowacyjne rozwiązanie a mianowicie model AWAKE ( przebudzenie ).
Model ten polega na pozbyciu się zbędnego obciążenia w postaci patrzenia i wzorowania się na konkurencyjnych firmach.
        Kolejnym etapem Awake jest rozpoczęcie myślenia w kierunku modernizacji swojej firmy. Kluczową rolę gra tutaj reklama, która jak wiemy jest dźwignią handlu. Kiedy inne firmy skupiają się na tworzeniu jak najbardziej efektywnych i drogich reklam, Wy możecie znaleźć prosty sposób na skonstruowanie taniej i przejrzystej reklamy, która będzie proponowała towar lub usługę tak by każdy z potencjalnych konsumentów ją zrozumiał i wybrał waszą ofertę równocześnie nieświadomie i powoli eliminując Waszą konkurencję.
       Wtedy to Wy stajecie się konkurencją i wychodzicie na czoło peletonu. Przestajecie stać w miejscu i dążycie do postawionych sobie na starcie celów.
       Bardzo ważne, jak nie najważniejsze jest również przekazanie pracownikom swoich priorytetów i sposobu działania, tak żeby wszyscy byli zsynchronizowani i działali w jednym rytmie jak dobrze naoliwiona maszyna w której każdy, nawet najmniejszy trybik (pracownik) jest tak samo ważny jak silnik który wprawia tę maszynę w ruch.