Dlaczego warto mieć stronę internetową.

        W dobie dwudziestego pierwszego wieku gdzie prawie każdy żyje w wirtualnej rzeczywistości kluczową rolę odgrywają strony www. Ludzie mają tak napięty harmonogram dnia że nie mają czasu iść osobiście do sklepu i dlatego robią zakupy przez internet.
       Sieć oferuje absolutnie wszystko czego ludzie potrzebują. Teraz ktoś, kto nie korzysta z internetu jest traktowany przez resztę społeczeństwa jak ewenement. Prosty przykład: jadąc autobusem prawie każdy siedzi wpatrzony w telefon lub tablet. Chcesz coś sprawdzić? Internet wie wszystko. Jest skarbnicą wiedzy i ofert rynkowych.
       Chcesz prowadzić lukratywny biznes? Bez strony internetowej się nie obejdzie.
Ogłaszanie się w internecie jest najlepszą z reklam jakie istnieją na rynku. Strony www są bardzo przydatne, ponieważ można również śledzić konkurencyjne firmy które działają w takiej samej lub podobnej branży.
       Strona internetowa powinna być przejrzysta i nie zbyt bardzo skomplikowana, ponieważ ludzie stali się leniwi. Dlatego produkty lub usługi oferowane na stronie powinny zawierać krótki i zwięzły opis bo odbiorcy nie chcą tracić czasu na czytanie. Pragną kupić w jak najkorzystniejszej cenie a nie zagłębiać się w zbędną lekturę. Prosto skonstruowana strona daje lepszy efekt i większy zbyt. Dodatkową zaletą takiej strony jest darmowa reklama przez ludzi, którzy stronę www będą polecać innym.