Riken24.pl

Kolejny wymiar innowacyjności

Fox Consulting – Systemy zarządzania zgłoszeniami

Tickets system obśługi zgłoszeń, jakie systemydo zarządzania zgłoszeniami

Tickets system obśługi zgłoszeń, jakie systemydo zarządzania zgłoszeniami

Wśród wielu systemów zarządzania zgłoszeniami dostępnych na rynku zajmuje się głównie:

Jira Service Desk

Jira Service Desk to nowoczesne oprogramowanie Service Desk, które jest łatwe w użyciu dla każdego, proste w konfiguracji dla administratora i zawiera wszystko, czego potrzebują zespoły IT, w tym zasady automatyzacji, umowy SLA, raportowanie w czasie rzeczywistym oraz procesy certyfikowane przez ITIL, takie jak zarządzanie incydentami, problemami i zmianami. Dużą zaletą Jira Service Desk jest opcja zakupu jako usługi w chmurze ale też możliwość samodzielnego hostowania oprogramowania na swoim serwerze.

osTicket

osTicket jest szeroko używanym systemem wsparcia na licencji open source. Płynnie integruje zapytania utworzone za pomocą poczty elektronicznej i formularzy internetowych w prosty, łatwy w użyciu interfejs sieciowy dla wielu użytkowników. Łatwo zarządzaj, organizuj i archiwizuj wszystkie swoje zapytania i odpowiedzi w jednym miejscu, zapewniając jednocześnie klientom odpowiedzialność i szybkość reakcji, na jaką zasługują. OsTicket jest atrakcyjną alternatywą dla droższych i bardziej złożonych systemów obsługi klienta; prosty, lekki, niezawodny, otwarty i łatwy w konfiguracji i obsłudze.

OTRS

OTRS (pierwotnie Open-Source Ticket Request System) jest pakietem zarządzania usługami obejmującym ticketing, automatyzację przepływu pracy i powiadamianie, wraz z szeroką gamą konfigurowalnych funkcji. Jest on wykorzystywany przez działy zarządzania usługami IT, obsługi klienta i pomocy technicznej w zakresie bezpieczeństwa korporacyjnego, aby lepiej ustrukturyzować komunikację i zadania.

Telefony - sprawdź na Ceneo.pl

Autor: Marcin Lis (marcin-lis.pl)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.