Oferta pracy – Ochrona (służba porządkowa) – Przyjazny Patrol (Woodstock – Pol’and’Rock Festival)

Oferta pracy: Pracownik ochrony (przyjazny patrol)

Praca związana ze służbą porządkową  na Festivalu PolandRock (dawny Woodstock).

Nigdy nie byłeś na największym w europie festiwalu ? Teraz masz okazje jechać, poczuć tą atmosferę i zarobić dobre pieniądze.

Zakres obowiązków służby porządkowej:

  • Pilnowanie porządku,
  • Sumienne wykonywanie powierzonych obowiązków,
  • Przyjazne nastawienie,
  • Zaangażowanie,

Oferujemy:

atrakcyjne wynagrodzenie

umowę zlecenie

nocleg

– wyżywienie

dojazd i powrót na festiwal

Oczekujemy:

  • chęci do pracy,
  • dużo uśmiechu,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Praca w delegacji:

miejsce: Kostrzyn nad Odrą

okres zlecenia: 1-3.08.2019

Kontakt:

Mailowy: Proszę wysłać CV i w temacie wpisać: „Praca Ochrona” na praca@riken24.pl

Proszę dopisać klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”.

Pracodawca zastrzega sobie, kontakt z wybranymi osobami