Pingwinek
Pingwinex.pl


free bootstrap templates


Profesjonalizm

Mobirise

Dla firm 

Oferta dla Firm – sprzątanie wnętrz obiektów firmowych

Zajmujemy się regularnym sprzątaniem biur i obiektów firmowych, w tym także hal, magazynów czy sklepów na obszarze miast: Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Szczecin, Łódź, Katowice, Gdańsk.

Cenimy sobie czas i komfort pracy naszych Klientów, dlatego zarówno zakres wykonywanych usług porządkowych, jak i ich częstotliwość, termin realizacji oraz system pracy dostosowujemy do indywidualnych potrzeb każdej z obsługiwanych przez nas firm.

Chcąc spełnić życzenia najbardziej wymagających Klientów, elastycznie dobieramy poszczególne elementy składające się na naszą ofertę sprzątania wnętrz obiektów firmowych. W celu uzyskania indywidualnej propozycji, zachęcamy do wypełnienia formularza wyceny lub bezpośredniego kontaktu z naszym przedstawicielem.

Mobirise

Sektora publicznego

Nasza firma wykonuje kompleksowe usługi sprzątania i utrzymania czystości dla sektora publicznego. Do skorzystania z naszych usług zapraszamy urzędy i instytucje państwowe, przedszkola, szkoły oraz uczelnie wyższe, a także teatry, muzea, kina oraz filharmonie, biblioteki.

Posiadamy 6-cio letnie doświadczenie w zapewnianiu czystości obiektom użyteczności publicznej. Zapewniamy odpowiednio wykwalifikowaną kadrę, profesjonalne środki czystości oraz pełne zaangażowanie we współpracę.

Mobirise

Osób prywatnych

Usługi sprzątania realizowane są przez pracowników eClear zgodnie z wytycznymi Klienta i najwyższymi standardami. Nasza firma dostarcza wszelkich niezbędnych do czyszczenia sprzętów oraz markowych środków czystości.

Jesteśmy elastyczni i dostosowujemy się do potrzeb naszych Klientów. W naszej ofercie znajdziesz drobne usługi rozliczane na podstawie ilości przepracowanych godzin, jak i gruntowne sprzątanie prowadzone przez kilkuosobową kadrę doświadczonych pracowników.

Aby zapewnić Klientom bezpieczeństwo, posiadamy ubezpieczenie OC na kwotę 200 tys. zł na powierzone mienie. Gwarantujemy również bezpłatny dojazd ekipy sprzątającej, jeśli serwis wykonywany jest na terenie Warszawy bądź okolic.


Szybki kontakt

Address:

Przemysłowa 14/16
42-200 Częstochowa

Phone:

+48-697-605-712

E-mail:

kontakt@pingwinek.pl