Oferta pracy – Ślusarz – Delegacja

Oferta pracy: Ślusarz

Praca związana z maszynową i ręczną obróbką metalu.

Zakres obowiązków spawacz:

  • Obróbka stali
  • Ręczne szlifowanie
  • Nadawanie powierzchniom zalecanej gładkości zgodnie ze wzorem
  • Obsługa urządzeń typu: giętarka, piła do cięcia, robot spawalniczy realizacja norm ilościowych
  • Prace pomocnicze

Oferujemy:

atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatki do pensji (płatne urlopowe oraz wakacyjne)

umowę o pracę

– gwarantujemy legalne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

mieszkanie wyposażone w sprzęt AGD oraz sieć Wi-Fi

dojazd do pracy

Oczekujemy:

  • chęci do pracy,
  • doświadczenia,
  • zaangażowania,
  • znajomości rysunku technicznego

Praca w delegacji:

miejsce: okolice Jeleniej Góry

Kontakt:

Po wszelkie informacje, szczegóły proszę dzwonić nr 531 775 474. (preferowany kontakt)

Można również wysłać CV wpisując w temacie: „Praca Ślusarz” na praca@riken24.pl

Proszę dopisać klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”.

One thought on “Oferta pracy – Ślusarz – Delegacja

  • 28 lipca, 2019 o 1:39 pm
    Permalink

    I see you don’t monetize riken24.pl, don’t waste your traffic,
    you can earn additional bucks every month with new monetization method.
    This is the best adsense alternative for any type of website (they approve all sites), for more info simply search in gooogle:
    murgrabia’s tools

    Odpowiedz