Praca jako konsultantka w klubie AVON

Zostań konsultantką Avon. Zarejestruj się i zacznij zarabiać.
Kampania rozliczana w modelu CPL, zakaz ruchu motywowanego.

Dołacz do klubu AVON.

Czy płacę coś za założenie konta ?

Nie założenie konta jest bezpłatne.

Co zyskujesz jako konsultantka AVON ?

Rabaty do 45%

Każda konsultantka Avon ma gwarantowany rabat na zamówienie. Przy małym zamówieniu jest to 15%, im większe zamówienie tym większy rabat, nawet do 40% a na wybrane produkty 45%.

Bezpłatna dostawa

W Avon niezależnie od kwoty zamówienia możesz liczyć na bezpłatną dostawę na Pocztę lub do Paczkomatu. Za kuriera do domu zapłacisz jedynie 4.90 zł

90 dni na zwrot

Jeśli Ty lub ktoś z Twoich klientów nie jest zadowolony -Avon też nie jest. Można więc w ciągu 3 miesięcy zwrócić produkt, a zostanie on wymieniony lub nastąpi zwrot pieniędzy (zużycie nie więcej niż 25%)

Własny sklep online

Możesz otworzyć bezpłatnie Sklep Avon Online i w ten sposób zwiększyć swoją bazę klientów z najbliższej okolicy. Ty decydujesz kiedy i których klientów obsłużyć.

Brak wpisowego

W Avon nie ma opłaty na start. Pierwsze narzędzia pracy otrzymasz od nas. Brak też opłat rocznych. Również w dowolnym momencie możesz zrezygnować.

Klub Róży

Jest to program dla najlepszych konsultantek, a w nim specjalne oferty dla Klubowiczek: program stypendialny, spotkania, nagrody i weekend w Rzymie.

Profesjonalne szkolenia online

Możesz pogłębić swoją wiedzę o sprzedaży i produktach Avon na specjalnej platformie szkoleniowej. Znajdziesz tam kilkunastominutowe filmy o zadanej tematyce. Zdobędziesz wiedzę jak sprzedawać Avon.

21 dni na opłacenie zamówienia

W Avon najpierw składasz zamówienie, odbierasz paczkę, produkty przekazujesz klientom a na końcu opłacasz fakturę -masz na to aż 21 DNI.

 

Załóż bezpłatne konto już teraz AVON – DOŁACZ DO NAS

 

FAQ – Najczęściej zadawane pytania

Jak zarabiam w Avon?

Będąc konsultantką Avon otrzymujesz rabat na kosmetyki, które sprzedajesz klientom po cenach katalogowych. W ten sposób zyskujesz pieniądze z różnicy pomiędzy kwotą katalogową a kwotą na fakturze. Wysokość rabatu uzależniona jest od wysokości sprzedaży.

Czy poniosę jakieś dodatkowe koszty związane z dołączeniem do grupy konsultantek Avon?

Nie, Avon nie ma opłaty wpisowej. Dodatkowo pierwsze katalogi otrzymasz za darmo oraz weźmiesz udział w powitalnym programie Avon.

Jakie warunki muszę spełnić aby zostać konsultantką?

Do podpisania umowy należy mieć ukończone 18 lat, Dowód Osobisty i drugi dokument.

Czy mogę zrezygnować z bycia konsultantką, czy są pobierane od tego opłaty?

Zrezygnować można w dowolnym momencie bez ponoszenia żadnych opłat. Wystarczy nie składać zamówień, po upływie roku konto konsultantki samo wygasa, można je także bezpłatnie wznowić.

Jak mogę składać zamówienia?

Najprostszym sposobem składania zamówień jest wypełnianie formularza zamówienia na stronie dla konsultantek. Można zrobić to też przez telefon- numer darmowy. Małe zamówienia najlepiej realizować w Centrach Obsługi Konsultantek, ponieważ tam nie ponosi się żadnej dodatkowej opłaty nawet gdy kupuje się tylko 1 produkt.

Czy muszę dokonywać zakupów na określoną kwotę?

Nie, nie ma wymaganej minimalnej kwoty zamówienia. Przy zamówieniu mniejszym niż 160 zł zostanie doliczony koszt realizacji małego zamówienia w wysokości 10 zł. Po osiągnięciu 160 zł, każde kolejne zamówienie powyżej 50 zł w tej samej kampanii (czyli w trakcie trwania tego samego katalogu) są realizowane bez dodatkowych opłat.

Co zrobić gdy klientka nie będzie zadowolona z zakupu, np nie ten kolor szminki, nie odpowiedni zapach?

Avon udziela Gwarancji na wszystkie oferowane produkty, jest ważna w przeciągu 3 miesięcy od daty zakupu. Każda konsultantka Avon ma prawo dokonać zwrotu kosmetyków. Zużycie produktu nie powinno przekraczać 25%.

Czy muszę pobierać pieniądze od klientów przed dostarczeniem kosmetyków lub zakładać z własnych?

Nie, ponieważ konsultantka ma 3 tygodnie na opłacenie faktury dostarczonej wraz z zamówieniem.

Gdzie można dokonać wpłaty za kosmetyki zakupione w Avonie?

Wpłat można dokonywać kartą kredytową Avon, w bankach, na pocztach, w kasach Avonu.(Centra Obsługi Konsultantek – bez dodatkowych opłat), poprzez Sieć Obsługi Płatności – UniKasę lub poprzez stałe zlecenie płatności (w tej sprawie należy skontaktować się ze swoim bankiem i zgodnie z procedurą danego banku zgłosić takie zlecenie).   Jeśli nie znalazłaś odpowiedzi na pytania które Cię interesują, napisz do mnie.

Załóż bezpłatne konto już teraz AVON – DOŁACZ DO NAS

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *